jadaross132
jadaross132
05-08-2017
Mathematics
contestada
Someone please answer this for me
Respuesta :
kphung76127
kphung76127
05-08-2017
Each gallon costs $1.25
$15/$1.25 each= 12 gallons
Final answer: C
Answer Link
queenlho
queenlho
05-08-2017
15/1.25 =C.12 that would be the answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 64+ )
Otras preguntas
HELP ASAP FOR BRAINLIEST: The time required to finish a test is normally distributed with a mean of 60 minutes and a standard deviation of 10 minutes. What is t
Solve V = twn for w.
100 words about my favorite sport in french
what is a phospholipid
DNA fingerprinting is commonly used in a branch of science known as ________.
Passes through points 3,-1 and has a slope of -1
What are some effective tips that will help me learn the german language?
Combine these unlike fractions, then simplify. 3/8+1/6 explain plz
the most important thing in demonstrative theorem is?
write a program to display the following series of numbers 10 20