upalupa81
upalupa81
01-07-2021
Mathematics
contestada
Can someone please help me. If you do thanks
Respuesta :
tyliedo
tyliedo
01-07-2021
Answer:
(B)
Step-by-step explanation:
Can't explain lol, but that's the answer
Answer Link
valgiselle37
valgiselle37
01-07-2021
Yes the answer is B!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 47+ )
Otras preguntas
Hailey buys a 10-trip train ticket for $72.50.kimberly buys an unlimited weekly pass for $100 and uses it for 13 trips during the week write the unit cost for e
the total cost C for g grams of igneous rock if each gram costs $3.81
plz help me thanks so much for helping
A gardener is planting two types of trees: Type A is 10 feet tall and grows at a rate of 10 inches per year. Type B is 6 feet tall and grows at a rate of 16
What is mechanical energy? it is the energy associated with the motion and position of an object
What is one difference between how HR2520 will move through the U.S. House of Representatives and the U.S. Senate? Answer in 1 to 2 complete sentences.
Explain how you can find the amount of money Juan save if he earned $12 walking dogs
Clea attends music lessons every 2 weeks, Dane class every 3 weeks, and has a dental appointment every 6 weeks. If she attends all three this week, when will sh
the starving time was a winter in Jamestown that led the residents to eat what
Branson and his sister beatrice combined their allowance of $7 each, so they could buy a movie for $12. They bought $1 containers of fruit salad with the remain