haydynheflin
haydynheflin
02-09-2020
History
contestada
What goods did the Ubaidian people produce?
Respuesta :
itsssleeya
itsssleeya
02-09-2020
Answer:
Wheat, Barley, & Peas
Explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 39+ )
Otras preguntas
Tina bought some nail polish and lip gloss at the store. The nail polish cost $4.50 per bottle and lipgloss cost $7 per tube. Tina bought 9 items and spent $50.
How do protozoans with pseudopods eat?
0.4 greater or less than 0.036
What is the best estimate for the product of 289 and 7?
3ax-n/5=-4 solve for x
Theo bought these items shoes that cost $19.99 socks that cost $ 4.19, a shirt that costs $ 8.50 and pants that cost $27.75. how can he estimate the total cost
What is the greatest common factor of 142 and 148
How do you solve 5q-7=2/3
What is the best estimate for the product of 289 and 7?
How do you solve 12,324,904 in word form